HAKKIMIZDA

emexotel


Tüm odaları deniz manzaralı olan otelimiz Kocaeli (İzmit) şehir merkezinde bulunan ve Kocaeli’nin tüm turizm ve iş bölgelerine yakın olarak konumlandırılmış bir işletmedir.
Sapanca ve Maşukiye bölgesine maksimum 20 dk, İstanbul Bölgesi’ne maksimum 40 dk mesafede bulunan otelimizin hemen yanında oto ticaret merkezi, uluslararası kongre ve organizasyonların düzenlendiği İnterteks Fuarı, bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Outlet Center, Kocaeli sanayisinin kalbinin attığı yer olarak bilinen Körfez Sanayi Sitesi’ne yürüme mesafesindedir.
İlimizde doğa turizminin yanı sıra deniz, kültür, termal turizmin hepsini içine kapsayan kişisel tur programları düzenleyebilirsiniz. Ayrıca tur programlarınızı düzenlerken otelimiz size tur programları oluşturabilir, araç ve rehberlik hizmetleri temin edebilir bir yapıya ve profesyonelliğe sahibiz.

  • Otelimize en fazla 20 dk mesafede olan Maşukiye, Sapanca ayrıca Yuvacık bölgesinde kendinizi doğaya bırakarak tamamen yenileyebilir, bir daha tadını unutamayacağınız benzersiz tatlardan tadabilirsiniz.
  • 30dk mesafe uzaklıkta Karadeniz kıyımızda deniz, kum, güneşin tadını çıkartarak benzersiz doğanın içerisinde tüm yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.
  • Şehir merkezinde bulunan tarihi camileri gezebilir, kendinizi mistik bir havaya kaptırarak Osmanlı’dan kalan tarihi yapıları ve şehir müzelerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
  • İstanbul’un benzersiz tüm güzelliklerine 30-40 dk içerisinde ulaşarak farklı tur programları yapabilirsiniz.
  • İlimiz sınırları içerisinde bulunan Marmara Bölgesi’nin en büyük hayvanat bahçesini ailenizle birlikte gezerek hayatınızda görmediğiniz hayvanları görebilir fotoğraflarını çekebilirisiniz.
  • İl içerisinde farklı noktalarda isteğiniz doğrultusunda alışveriş yapabilir,hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.
  • Birçok hastalığın çaresi olan termal sularımıza 10 dk lık mesafe ile ulaşabilirsiniz. Uzman fizyoterapist ve doktorlardan destek olarak yenilenmiş olarak ilimizden ayrılabilirsiniz.

Ve birlikte geliştirebileceğimiz yüzlerce tur programları oluşturabiliriz.

Hayatınızda unutamayacağınız farklı deneyimleri yaşamak için cevabınız evetse bir an önce bize ulaşın...
Biz sizlerle birlikte olabilmek için sabırsızlanıyoruz…

e bülten için kaydolun